KARKİM KİMYAAdana / Seyhan Yeşiloba Mah 2 Sok. No:11 Seyhan/ADANA - TÜRKİYE KARKİM KİMYA firmasının telefon iletişim adres bilgileri bu sayfada yer almaktadır.Karlı KimyaSan. Tic. Ltd. Şti' ye Hoşgeldiniz

Tamamen hijyenik koşullarda, Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Daire Başkanlığı Kozmetik Üretim Yeri normlarına uygun, hiçbir ürüne el değmeden tam otomatik sistemde üretim yapılmaktadır.

Karlı Kimya Sanayi Ticaret Ltd. Şti. ürün portföyünde 50 civarında ürün bulunmakta, saç bakım ürünleri adı altında; şampuan, saç kremi, saç jölesi, briyantin gibi ürünler üretmekte, ayrıca kişisel bakım ürünleri olarak da Rebel dört mevsim el ve vücut losyonu, Rebel soft nemlendirici cilt Kremi , el kremi, likit sabun gibi ürünler üretmektedir.

Bugüne kadar hiç reklam yapılmamasına rağmen, bu kadar yaygın satılmasının ve bir çok tüketici tarafından aranan ürün konumuna gelmesinin bir tek açıklaması vardır,o da kalite… Karlı Kimya Sanayi Ticaret Ltd. Şti. ,önce anlayışta kalite, sonra üründe kalite ve en sonunda da hizmet anlayışında kaliteyi en üst seviye de tutarak, bir zoru başarmıştır.

Welcome ToKarli Chemical Industry

Our products are produced in hygienic conditions and under the norms of Ministry of Health, department Drug, Pharmacy and Cosmetics in the untouched and fully automatic way.

In the Portfolio of Karli Chemical Industry (LLC), there are about fifty/50 different products; under hair care, there are products such as shampoo, hair conditioner, hair gel, brilliantine etc. under personal care, there are Rebel four seasons hand & body lotion, Rebel soft moisturizing skin cream, hand cream and liquid soap.

Although, no advertisement has been made so far, there is only one reason why our products are sold very commonly and are demanded so much and that's quality! Karli Chemical Industry (LLC) achieves to reach succes by understanding the quality firstly, the quality of product and lastly the quality of service.KARKİM KİMYA İletişim
Cep Telefon : (0322) 429 3280

Web Sitesi: http://www.rebel.com.tr


Fax : (0322) 429 3279

KARKİM KİMYA Adresi :

Yeşiloba Mah 2 Sok. No:11 Seyhan/ADANA - TÜRKİYE

Yeşiloba Mah 2 Sok. No:11 Seyhan/ADANA - TÜRKİYE Adana / Seyhan

Bu Firma Size mi ait ?

Firma Bilgilerini Güncelle

Ücretsiz Firma Ekle

Firmanı Ücresiz Eklemek İstemisin ?
.