İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Julide Bezerİstanbul / Kadıköy Bağdat Caddesi Eren Apartmanı No:325 Kat:3 Daire:5 Erenköy-Kadıköy / İSTANBUL İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Julide Bezer firmasının telefon iletişim adres bilgileri bu sayfada yer almaktadır.İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1997 yılında Dr. H. Jülide Bezer tarafından kurulmuştur.2007 yılında Erenköy’deki yeni yerine taşınmıştır.Geniş ve ferah bir alana kurulmuştur.

Merkezde rehabilitasyon için gerekli tüm egzersiz cihazlarının ve yardımcı malzemelerin bulunduğu bir rehabilitasyon salonu , elektroterapi ( fizik tedavi aletleri) uygulamalarının yapıldığı üniteler , muayene odası , hasta kabul odası, bekleme odası bulunmaktadır.Bina girişi engelli hastalara uygun olacak şekilde düzenlenmiştir.

Kliniğin mimari düzenlemesinde modern-minimalist anlayış ön planda tutulmuştur.Hastalarımızın bekletilmeden ve kendilerine özel alanlarda, rahatsız edilmeden tedavi görebilmeleri için mimari ekip ve Dr. Jülide Bezer özellikle çaba göstermiştir.

İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ki tedavilerde her yıl değişen rehabilitasyon protokolleri tam gün hekim kontrolünde fizyoterapistler tarafından uygulanmaktadır.Fizyoterapistlere yardımcı olmak üzere bir de fizyoterapist yardımcısı görev yapmaktadır.Hastalar, tedavi süresince düzenli aralıklarla merkezde tam gün bulunan hekim tarafından muayene edilmektedirler.Merkezimizde görevli üç staff fizyoterapist vardır .Fizyoterapistlerin tümü İstanbul Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi Yüksek Okulu mezunudur.Başarılı fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarının sadece fizik tedavi uzman doktoru ve fizyoterapist birlikte,ekip olarak çalışıldığında olabileceğine inanan merkezimizde , uzman doktorun ve fizyoterapistlerin tam gün görev yapmaları bu sebepledir.

İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde uzman hekim ( Dr. J. Bezer ),muayene sonrası hastalık tanılarını koyar,sadece hastalık belirtilerini değil, kişiyi tedavi eder! Bir hastalığın kişi üzerindeki tıbbi,sosyal, duygusal vs.-tüm etkilerini değerlendirerek,hastaların hastalığı anlamalarını ve kendi sağlıklarının kontrolünü ellerinde tutabilmelerini sağlar.İstanbul Fizik Tedavi Merkezi, sadece ağrı tedavisi yapan diğer merkezlerden ( akupunktur, algoloji/ ağrı merkezleri gibi) farklı bir konumdadır.

BİZ SADECE AĞRIYI DEĞİL, HASTALIĞI DA TEDAVİ EDİYORUZ !

Doğru teşhis, doğru tedavi uygulaması için ilk adımdır.İstanbul Fizik Tedavi Merkezi’nde tanı sonrası hekim, gerekli ilaç tedavilerini ya da enjeksiyon tedavilerini yapar, ( eklem içi, yumuşak doku enjeksiyonları vs.) hasta eğitimini verir,terapötik egzersizlerini düzenler.Eğer hastanın fizik tedavi ve rehabilitasyon programına alınmasını uygun görmüşse, tedavi programını hazırlar ve fizyoterapistlere sunar.Tedavi sırasında hastayı düzenli olarak kontrol eder ve tedavi programında yapılması gerekli değişiklikleri yapar.Hastaya yardımcı cihaz kullanımı ( atel, koltuk değneği vs.) gerekiyorsa uygun yardımcı cihazı belirler.

Merkezimizde uygulanan fizik tedavi ve rehabilitasyon yöntemleri genel başlık olarak elektroterapiler, terapötik egzersizler, sıcak ve soğuk tedavi uygulamaları, masaj, manuel tedavilerdir.( Elle tedaviler/ Manipülasyonlar)

Eğer operasyon gerekliyse, Dr. J. Bezer, sizi cerraha yönlendirir ve operasyon sonrası rehabilitasyonunuzu organize eder.


İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Julide Bezer İletişim
Cep Telefon : (0216) 478 3939

Web Sitesi: http://www.istanbulfiziktedavi.com/


Fax : (0216) 478 2634

İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Julide Bezer Adresi :

Bağdat Caddesi Eren Apartmanı No:325 Kat:3 Daire:5 Erenköy-Kadıköy / İSTANBUL

Bağdat Caddesi Eren Apartmanı No:325 Kat:3 Daire:5 Erenköy-Kadıköy / İSTANBUL İstanbul / Kadıköy

Bu Firma Size mi ait ?

Firma Bilgilerini Güncelle

Ücretsiz Firma Ekle

Firmanı Ücresiz Eklemek İstemisin ?
.