İphone Türkiye Servisİstanbul / Şişli Büyükdere Caddesi No:70 K:1 Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul - Avrupa Adres tarifi : Alisamiyen Stadı Yanı İphone Türkiye Servis firmasının telefon iletişim adres bilgileri bu sayfada yer almaktadır.İphone Türkiye Servis

Cihazımızı sürekli senkronize (sync) ettiğimiz bilgisayarın hard diski bir şekilde giderse (format, kaybolma, çalıntı, vs.), yeni bir diske/bilgisayara tekrar iTunes kurabilir ve iPhone’umuzla senkorinize edebiliriz. Fakat eski disk dahi olsa format atılarak yeniden kurulmuş bir iTunes, ya da arkadaşımızın bilgisayarında eskiden beri var olan iTunes, cihazımız için yeni kabul edilir. Bu yüzden bizim için yeni bu iTunes’a geçtiğimizde yapmamız gereken bazı şeyler vardır:
1) Authorize Computer. Kısaca iTunes’un kurulu olduğu işletim sisteminin yetkilendirilmesi olarak kabul edilen bu işlemi yapmadan, iPhone’umuza daha evvelden App Store’dan veya iTunes Store’dan yüklediğimiz şeyleri transfer edemeyiz.

Daha evvel yayınladığımıziTunes İPuçları – Ibaşlıklı yazımızın 5. maddesinde Authorize/Deauthorize işlemini detaylı açıkladığımız için burada çok fazla değinmeyeceğim. Fakat unutmayın, Apple bu authorize işlemini en fazla 5 ayrı bilgisayar için yapmamıza izin veriyor. Mevcut diskimizi formatlayıp sıfırdan bir işletim sistemi kurduğumuzda ya da bilgisayarımızda donanımsal değişiklik yaptığımızda yine de bir hakkımız gidiyor. Bu yüzden imkanımız olduğu sürece bir daha kullanmayacağımız (donanımsal değişiklik yapacağımız, satacağımız ya da formatlayacağımız) bilgisayarlarda önceDeauthorize Computerseçeneğine tıklayıp limitimizi hep 5′in altında tutmamız gerekiyor.

Eğer bir şekilde 5 hakkımızı da kullanıp yine yeni bir iTunes’u yetkilendirmemiz gerekirse de Apple, yılda bir defa tüm yetkilendirmelerimizi sıfırlama imkanı veriyor. Bunun için de yeni kurduğumuz iTunes’a login olupbu linktekiyazının ilk maddesinde detaylı anlattığımızAccount InfoekranındanDeauthorize Allseçeneğine tıklamamız gerekiyor.


İphone Türkiye Servis İletişim
Cep Telefon : (0212) 273 6996

Web Sitesi: http://www.iphoneturkiyeservis.com


Fax : (0212) 273 6996

İphone Türkiye Servis Adresi :

Büyükdere Caddesi No:70 K:1 Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul - Avrupa Adres tarifi : Alisamiyen Stadı Yanı

Büyükdere Caddesi No:70 K:1 Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul - Avrupa Adres tarifi : Alisamiyen Stadı Yanı İstanbul / Şişli

Bu Firma Size mi ait ?

Firma Bilgilerini Güncelle

Ücretsiz Firma Ekle

Firmanı Ücresiz Eklemek İstemisin ?
.